سفارش ارسال ایمیل

ارسال آگهی به متخصصین
ارسال آگهی استخدام به متخصصین
اطلاع رسانی متخصصین
ارسال تبلیغات به متخصصین
 

ارسال ایمیل به متخصصینارسال ایمیل به متخصصین از موثر ترین راهکارهای جذب نیروی متخصص (آگهی استخدام) و جذب هنرجو و دانشجو (فراخوان سمینارها، کنفرانسها و فرصتهای اقامتی، تحصیلی و تفریحی) میباشد.

از متخصصین گیرنده ایمیل هزینه ای دریافت نمیشود.

متن ارسالی توسط سفارش دهنده میبایست از نظر محتوا در خور متخصصین و مطابق با قوانین کشور باشد.

از پذیرفتن بانک ایمیل اضافه بر اعضای سایت، معذوریم. ایمیلهای سایت جامعه مجازی متخصصین صرفا به خود کاربران سایت و به دلخواه خود آنان ارسال میشود.

از آنجا که گیرندگان ایمیل (اعضای سایت)، خود مایل به دریافت ایمیل ها هستند، لینکی در انتهای ایمیلها وجود دارد که متخصص با استفاده از آن میتواند از دریافت ایمیل ها انصراف دهد. برای همین ممکن است تعداد ایمیلهای ارسال شده کمی با تعداد نمایش داده شده در هنگام سفارش کمتر باشد.

ایمیلهای سایت مرجع متخصصین ایران در قالب ثابت، با فونت Tahoma و بدون عکس پس زمینه ارسال میشود.

از ارسال هرگونه ضمیمه همراه با ایمیل معذوریم. اما جهت سهولت در ارسال، اگر ایمیل شما نیاز به فایل ضمیمه دارد، این ضمیمه به صورت لینک در متن ایمیل نمایش داده میشود و برای مخاطبین براحتی قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.

متن ایمیل فقط در قالب HTML به کاربران فرستاده خواهد شد و شما میتوانید متن ایمیل را به صورت فایل آفیس (word,excel) (به فرمت Doc، Docx، XLS، XLSX) و یا به صورت متن خالص در اختیار سایت جامعه مجازی متخصصین بگذارید تا به فرمت HTML تبدیل شود و ارسال گردد.

یک نسخه از متن ایمیل نیز به شما سفارش دهنده ارسال می گردد.