نیاز وب سایت به عمل جراحی زیبایی

صفحه اصلی کارگروهها >> سایت و کارگروه کالا و خدمات دارکوب  >> نیاز وب سایت به عمل جراحی زیبایی
علی بالوی پور
1 سال پیش در تاریخ: شنبه, آذر 25, 1396 14:34

سایتتون قدیمی و احمقانه شده؟ کند شده؟ روی گوشی های همراه هم کار نمیکنه؟ رتبه سئوش داره افت میکنه و ظاهرا درست کار نمیکنه. یا شاید هم فکر میکنید که دیگه سال 96 شده و همه چیز تغییر کرده؟
اگه سایتتون این 7 شرط رو داره نشونه اینه که باید به فکر نوسازیش باشید:


1- وب سایتتون سالها پیش ساخته شده


تا حالا شده وارد سایتی بشید که به نظر قدیمی و منسوخ بیاد؟ یعنی عملا جزء آثار باستانی باشه؟ نکنه الآن یاد سایت خودتون افتادید!؟ خیلی از مشتریهای ما که با دارکوب تماس میگیرن همین حسو دارن و کار ما هم اینه که عناصر قدیمی رو از سایت و برند برداریم و دوباره خوبش کنیم. سایت شما در واقع حکم نیروی بازاریابی دیجیتالتون رو داره، نباید بذارید کسب و کارتونو به سمت نابودی بکشه.
وب هیچ وقت متوقف نمیشه، در نتیجه سایت شما هم نباید از این قاعده مستثنی باشه. اینترنت سریع ترین رشد رو از بین همه صنایع داره و دائما در حال تحول و دگرگونیه. اگه خودتونو به مسیر پیشرفت نرسونید، تو تاریکی جا میمونید و به جایی میرسید که کاسه چه کنم باید دست بگیرید و اونموقع است که با خودتون میگید “چرا به یه طراح وب صحبت نکردم؟”.


2- روی تلفن های همراه کار نمیکند


قطعا متوجه آرماگدون شدید. استفاده از موبایل مثل یه بیماری مسری همه گیر شده. این روزها دیگه حتی نمیتونیم بدون گوشی هامون دیگه حتی نمیتونیم تو خیابون راه بریم. امکان نداره تو خیابون حداقل یک نفر رو در حال نگاه کردن به تلفن همراهش نبینید. بنابراین خیلی واضحه که اگه سایتتون رو برای موبایل بهینه نکنید، مشتریهاتونو از دست میدید.
گوگل رسما اعلام کرده بیش از 50% کل سرچ ها روی گوشی های موبایل انجام میشه. حتی الگوریتم رتبه بندی گوگل هم تغییر کرده و وب سایتهایی رو که روی همه دستگاه ها خوب نمایش داده میشن رو در اولویت قرار میده. تجربه کاربری این روزها نقش مهمی در شبکه جهانی وب داره و دیگه همه میدونن وقت واکنشگرا کردن سایته.


3- مسیریابیش مشکله


داشتن یه سایت ساده با مسیریابی راحت به اندازه داشتن عینک برای کسایی که چشماشون ضعیفه ضروریه. اگه کاربرها نتونن روی سایت راهشونو پیدا کنند، یا نتونن محصولات یا خدماتی رو که شما ارائه میدید روی سایت ببینن قطعا تقصیر مسیریابی سایتتونه و باید سایت رو بازسازی کنید.


4- بدون کمک طراح وب‌سایتتون نمیتونید محتواشو بروز کنید


لینک:


 


جراحی زیبایی وب سایتحذف ارسالي ويرايش ارسالي