نبایدها در طراحی سایت

صفحه اصلی کارگروهها >> سئو - بهینه سازی سایت  >> نبایدها در طراحی سایت
fatemeh kiani

fatemeh kiani

در کارگروه: سئو - بهینه سازی سایت
تعداد ارسالي: 5
2 سال پیش در تاریخ: دوشنبه, آذر 13, 1396 10:57

نبایدها در طراحی سایت


در هر حرفه و پیشه ای برای ممتاز بودن، همزمان با اینکه باید یک سری کارها را انجام داد، باید از یک سری کارها نیز پرهیز کرد. لازم به ذکر است که نبایدها در طراحی سایت را باید رعایت کنید. در طراحی سایت نیز شما ملزم هستید به این باید و نبایدهای کار توجه کنید تا به طراحی سایتی ممتاز و مطلوب دست یابید. در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با هم به از جمله اصولی که در این حیطه باید بدانید، بپردازیم. البته در نبایدها در طراحی سایت (بخش اول) و نبایدها در طراحی سایت(بخش دوم) نیز به یکسری از نکات نیز اشاره کردیم.


مطالب را یکدست ارائه دهید!


از نمایش هر مطلب در صفحه ای جداگانه جدا بپرهیزید زیرا این مطلب سبب کلافگی مخاطب سایت شما و همچنین باعث از دست دادن کاربران سایتتان می شود.


کاربر سایت شما کیست؟


در چه سن و قشری قرار می گیرد؟ !هدف و نیاز او چیست؟ یکی از نکاتی که نباید از آن غافل شد این است که چه کسانی به سایت شما رجوع می کنند، شما باید آن ها و نیازشان را بشناسید و با توجه به آن طراحی سایتتان را پیش ببرید.


نبایدها در طراحی سایت


کلیشه ممنوع!


مخاطبان شما ، شما را از نوشته ها و نوع بیان نوشته هایتان می شناسند پس سعی نکنید با کلیشه و واژه های خاص حرفه اتان ، تخصصتان را به رخ بکشید! این کار نه تنها به نفع شما نیست بلکه باعث از دست دادن بازدیدکنندگان سایتتان می شود.پس بهتر است با زبان خود مردم با آن ها صحبت کنید و ضمن شرح کارتان ، آن را ساده کنید. استفاده نکردن از کلیشه ها در طراحی سایت یکی از نبایدها در طراحی سایت می باشد که باید به ان اهمیت داد.


یکنواختی ممنوع!


حتما به این نکته توجه کنید و از آن غافل نشوید که استفاده از مطالب استاتیک (برای تغییر محتوای این نوع صفحات باید به صورت دستی و manual ویرایش بشوند) در سایت کاری اشتباه است، و با توجه به این نکته که اهمیت محتوا این روزها برای موتورهای جستجوگر بیش از پیش است در نتیجه حساسیت بیشتری در کاراست و باید توجه بیشتری به این نکته داشت و اقدام به آپدیت کردن و به روزکردن مطالب سایت خود کرد.طراحی سایت , طراحی سایت مشهد , طراحی سایت در مشهد , سئو سایت مشهد , لیوان کاغذی , چاپ لیوان کاغذی , تم تولد , ساخت سوله , سوله سازی , لیوان دوجدارهحذف ارسالي ويرايش ارسالي
سئو سایت  بهینه سازی

سئو سایت بهینه سازی

در کارگروه: سئو - بهینه سازی سایت
تعداد ارسالي: 24
3 ماه پیش در تاریخ: یکشنبه, اسفند 11, 1398 14:30


حذف ارسالي ويرايش ارسالي