کارگروه
منتظران ظهور
این کارگروه برای عاشقان ظهور و منتظران آمدنش می باشد لذا از تمام عاشقان و منتظران ظهورش برای عضویت در این کارگروه دعوت می شود.
 

افت شاخص سهام اروپا در پی بحران سوریه

صفحه اصلی کارگروهها >> منتظران ظهور  >> افت شاخص سهام اروپا در پی بحران سوریه
سرباز گمنام

سرباز گمنام

در کارگروه: منتظران ظهور
تعداد ارسالي: 1269
6 سال پیش در تاریخ: سه شنبه, شهريور 05, 1392 17:51شاخص سهام اروپا امروز سه شنبه در حالی تحت تاثیر نگرانی سرمایه گذاران نسبت به حمله احتمالی آمریکا به سوریه با کاهش روبرو شد که شاخص سهام در بازارهای بورس آسیا و وال استریت آمریکا نیز کاهش یافته است.
به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از فرانس پرس؛ شاخص سهام بورس لندن اف تی اس ئی 100 امروز با افت 0.82 درصدی روبرو شد و به کمتر از 6438 واحد رسید. شاخص دکس بورس فرانکفورت آلمان نیز با 1.50 درصد کاهش به کمتر از 8308 واحد رسیده است.

شاخص کک فرانسه نیز بیش از 1.47 درصد کاهش داشته است. ارزش یورو پول واحد اروپایی در برابر دلار آمریکا نیز کاهش یافت و هر یورو در برابر 1.3340 دلار داد و ستد شده است.

نگرانی ها نسبت به اوضاع خاور میانه نیز قیمت جهانی نفت را افزایش داده است. آمریکا و سایر قدرت های غربی دولت سوریه را متهم به استفاده از سلاح های شیمیایی کرده اند تا با این بهانه زمینه لازم برای حمله نظامی به این کشور را فراهم کنند.

دولت سوریه به شدت این اتهامات را رد کرده است. شاخص سهام صنعتی داوجونز آمریکا نیز شب گذشته با 0.43 درصد کاهش روبرو شده است.

تهدید آمریکا برای حمله به سوریه موجب کاهش شدید ارزش لیره ترکیه نیز شد و ارزش لیره در برابر دلار آمریکا به شدت کاهش یافت.حذف ارسالي ويرايش ارسالي