کارگروه
ساعتی با خودت باش
شــانـه هـایـم خـسـتـه انـد امـا هـنـوز ، بـر دوش مـی کـشـم بـارِ تــــمـامِ دردهــــا را ... مـی روم آرام و سـنـگـیـن ... تـا طـلـوع ِ صـــبـح راهـی نـیـسـت . . .
 

گفتی متولد چه ماهی هستی؟؟ چه روزی؟؟ این پست و دیدی؟؟

صفحه اصلی کارگروهها >> ساعتی با خودت باش  >> گفتی متولد چه ماهی هستی؟؟ چه روزی؟؟ این پست و دیدی؟؟
aysuda safari

aysuda safari

در کارگروه: ساعتی با خودت باش
تعداد ارسالي: 37
7 سال پیش در تاریخ: یکشنبه, اسفند 06, 1391 20:28

یه نگاه به شناسنامتون بندازید، تاریخ تولدتون تو کدوم یکی ازین 8 ردیف قرار گرفته؟

مـوش : 20 دی تا 4 بهمن---
25 اسفند تا 3 فروردین---
26 فروردین تا 6 اردیبهشت---
11 تا 13 خرداد---
10 تا 18 تیر---
25 مرداد تا 3 شهریور

شیــــر: 5 تا 11 بهمن---
22 تا 24 اسفند---
1 تا 10 خرداد---
10 تا 25 آبان

گربـه : 12 تا 16 بهمن---
4 تا 11 فروردین---
4 تا 9 تیر---
5 تا 9 مرداد---
24 شهریورتا 5 مهر---
26 آبان تا 9 آذر


سگ : 11 تا 19 دی---
12 تا 14 فروردین---
25 تا 30 خرداد---
19 تا 24 تیر---
6 تا 8 مهر---
10 تا 25 آذر

کبوتـر: 17 تا 25 بهمن---
24 تا 31 اردیبهشت---
25 تیرتا 4 مرداد---
10 تا 23 شهریور---
5 تا 10 دی

لاک پشت : 26 بهمن تا 2 اسفند---
7 تا 10 اردیبهشت---
14 تا 24 خرداد---
4 تا 9 شهریور---
24 مهر تا 5 آبان

پلنگ : 3 تا 9 اسفند---
15 تا 25 فروردین---
6 تا 9 آبان

میمون : 10 تا 21 اسفند---
11 تا 23 اردیبهشت---
31 خرداد تا 3 تیر---
10 تا 24 مرداد---
9 تا 23 مهر---
26
آذر تا 4 دی ---
10 تا 14خرداد
سگ: وفادار و خواستنی.
هرگز نمی توان در وفاداریتان شک کرد. در کارتان صداقت و خلوص نیت به چشم می خورد. بسیار ساده دل و بی شیله پیله. اهل جر و بحث کردن نیستید. متواضع، خاکی و واقع بین. به همین دلیل است که دوستانتان دل بسته ی شما می شوند. درانتخاب پوشاک وسواس و سلیقه ی خاصی دارید. اگر لباسهایتان مطابق مد روزنباشد، مسلماً ناراحت می شوید. محبوب، پرطرفدار، خوش برخورد و باگذشت هستید. دوستانی بسیار خوب و قابل احترام دارید، دوستانی که هر کدام شخصیت برجسته ای دارند.

موش: تا حدی شیطان، ناقلا و بازیگوش.
برق بازیگوشی در چشمانتان همان عاملی ست که موجب گیرایی و جذابیت بالای شما در نزد اطرافیان و دوستان می شود. بسیار شوخ طبع و بامزه. پس تعجبی ندارد که مردم خواهان همکاری شما بوده و چشم انتظار حضورتان در تمام فعالیتهای گروهی می شوند. از سوی دیگر حساس و دل نازک هستید که این یکی از نقاط ضعفتان است. مردم مجبورند هنگام حرف زدن با شما، درانتخاب کلمات بسیار دقیق و سنجیده عمل کنند. خدا به داد کسی برسد که هنگام روبرو شدن با شما با کلمات بازی کند!

شیر: درست برخلاف اسم شیر، عاشق صلح و آرامش هستید.
ترجیح می دهید از موقعیتهایی که نیاز به جنگ و جدال در آن حس می شود، پرهیز کنید. از بودن درهوای آزاد لذت می برید و از نشستن طولانی مدت در یک جا بیزارید. رهبر به دنیا آمده اید و این استعداد را دارید که چگونه دیگران را به کار کردن وادارکنید. دوست دارید که دوستتان بدارند. هنگامی که می بینید توجه کسی به سوی شما جلب شده است، خود را به تمامی وقف او می کنید! بسیار صفت پسندیده ای است... اما به شما اخطار می کنم: برخی میتوانند با سود جستن ازاین ویژگی اخلاقی، بیش از حد تملق شما را بگویند و کارشان را پیش ببرند. بنابراین مراقب باشید.

گربه:بسیار دوست داشتنی و تحسین برانگیز.
گاهی اوقات خجالتی اما زیرک و سریع الانتقال. گهگاه سکوت را ترجیح می دهید. دوست دارید به همه ی مسایل پی ببرید و از هر ما جرایی سردر بیاورید. در شرایط عادی خونسرد و خوددارهستید. اما وقتی پای استدلال به میان می آید به آتشفشانی آماده فوران شبیه می شوید. بشدت طرفدارمد هستید. ولی بطور کلی با هر تیپ آدمی نشست و برخاست می کنید. اما دوست ندارید که با غریبه ها زیاد حرف بزنید. مردم در کنار شما راحت هستند و در انتخاب دوستانتان دقت می کنید.

لاک پشت:پاک سرشت ونیکو خصال.
حدیث مهربانی شما همیشه نقل مجلس است. شما نیز دوستدار صلح و آرامش هستید. هیچ وقت دوست ندارید مقابله به مثل کنید حتی با کسی که خلافکار است. از این روهمه دوستتان دارند. دلتان نمی خواهد غیبت دیگران را بکنید. مردم عاشق طرز برخورد و رفتار شما با اطرافیانتان هستند. همیشه می توانید عشق بورزید. از همه بهتر اینکه انتظار ندارید کسی این عشق شما را پاسخ بگوید. بسیار بلند نظر و دست و دل باز هستید. اینکه به هر چیز از سمت و سوی واقعی آن نگاه می کنید، بهترین تاثیر را روی طرف مقابلتان می گذارید.

کبوتر: شما سمبلی از رویکرد هر چه پیش آید خوش آید هستید.
اطرافتان هر اتفاقی بیفتد، خوشایند یا ناخوشایند به حالتان فرقی نمی کند. در حقیقت هر جا می روید شادی را می پراکنید. راهبری جمع دوستان همواره بعهده شماست و به وقت نیاز در تسلی بخشیدن به افراد مهارت بالایی دارید. از ریاکاری بیزارید و از افراد ریاکار دوری می کنید، آنها جایی در زندگیتان ندارند. در کارتان بسیار منظم و اهل حساب و کتاب هستید. بنابراین هیچ وقت با انباشتگی و به تعویق افتادن کار مواجه نمی شوید. ولی آگاه باشید: خیلی زود در دام عشق گرفتار می شوید.

پلنگ: شما فردی مرموز هستید.
می توانید به راحتی فشارهای زندگی را تحمل کنید و در رویارویی با هرناملایمتی عنان اختیار از کف نمی دهید و صبر پیشه می کنید. بیشتر اوقات می توانید جدی و مصمم باشید وعاشق شایع پراکنی به همراهی دوستانتان هستید. بسیار مبادی آداب و آراسته. دلتان می خواهد هر موقعیت و هر چیزی به همان شکلی که خودتان دوست دارید، برایتان فراهم شود، که البته گاهی اوقات این کار شدنی نیست. در نتیجه ممکن است در برخی روابط انسانی شکست بخورید. اما از سوی دیگر دوست دارید هر زمان دیگران نیازمند حضورتان هستند در کنارشان بوده آنها را در حل مشکلاتشان یاری کنید و در سختی ها دوشادوش هم گام بردارید.

میمون: بسیار کم حوصله وعصبی!!!
دلتان می خواهد هرکاری با سرعت هرچه تمام ترانجام شود. اساساً فردی بی شیله پیله بوده وعاشق این هستید که کانون توجه قراربگیرید. از این رهگذر، منحصر به فرد و بی مانند هستید.


حذف ارسالي ويرايش ارسالي